"היופי הוא סוג של כשרון – למעשה, הוא נשגב מהכשרון, שכן אינו דורש הסבר.
הוא אחת העובדות הגדולות בעולם, כמו אור השמש או האביב…
אי אפשר להטיל בו ספק. יש לו זכות אלוהית למלוכה"
(אוסקר ווילד)

שרית, ילידת 1975,

אם לשניים,

הקימה את "מינרלז"

לפני יותר מעשור,

מתוך אהבה אמיתית

לטבע, לאיפור

ולשילוב ביניהם.


…"הכל התחיל בהריון הראשון שלי, העור הפך רגיש, האיפור העיק עליי וחיפשתי פתרונות באינטרנט. הופתעתי לגלות שבארצות הברית חברות גדולות משתמשות במה שאמא אדמה יצרה, כאיפור פנים מינרלי. הזמנתי לנסות, המרקם היה טבעי ורך ונעים, וחשוב מהכל-לא מגרה את העור! כיוון שעורי בהיר, לא הצלחתי למצוא גוון מייק אפ שיתאים עבורי, ונאלצתי להזמין שוב ושוב את האבקות השונות ולערבבן, כדי ליצור פאלטת איפור שתתאים בדיוק עבורי."

ההתעסקות הזו, הובילה אותי ללמוד את תורת האיפור על תכלית רבדיה. הבנה של הנושא, בשילוב האהבה לרקוח עוד ועוד צבעים ואבקות, והמשוב החיובי שנוצר סביב "הצללית החדשה של שרית", הם בעצם תחילתו של המותג "מינרלז". " "הקמתי את מינרלז במטרה לחלוק את האפשרות להתאפר בקלות ובמהירות, במוצרים שלא רק שאינם מזיקים לעור, אלא מטפחים ומשפרים אותו, בכל יום מחדש. הזכות לגרום לאחרות להרגיש טוב או לעשות להן טוב, חשובה לי מאד ונותנת לי השראה".

כיום, "מינרלז" מביאה לידי ביטוי את הידע המקצועי שנצבר במשך השנים, במגוון מוצרים, בצלליות בקשת צבעים רחבה, אבקות מייק-אפ טבעיות וקלילות, פודרות וסמקים, והכל בעיצוב וייצור לנוחות המאפר/ת ובהשראת הטבע.

האיפור שלנו מכיל תרכובות איכותיות, 100% מינרליות, המטפחות את העור לאורך זמן ומתאימות גם לבעלות עור רגיש ואלרגני.

כל מוצרי האיפור של מינרלז (כולל מברשות) הינם 100% טבעיים וטבעוניים ואינם מכילים רכיבים או תוצרי לוואי מן החי. זאת ועוד: הם אינם מכילים כימיקלים מלאכותיים, טלק, שמנים מתעשיית הנפט וריחות סינתטיים.

צילום: Karen Y.G. Photography