היום יותר מתמיד, המושג 'נטול אכזריות' הפך לדומיננטי בכל תחומי הצרכנות והוא תקף לא רק לאופן שבו אנחנו צורכים מזון, אלא גם לאופן שבו אנחנו קונים בגדים ומוצרי טיפוח.

במקביל, גם מגמת הטבעונות התופסת תאוצה בשנים האחרונות, זולגת לתחום האיפור והקוסמטיקה. חברות רבות בוחרות לייצר מוצרים ולהשתמש בחומרי גלם שלא נוסו על בעלי חיים. ניסויים בבעלי חיים בפיתוח מוצרי איפור וקוסמטיקה כרוכים בגרימת סבל עצום. לכן, כל מוצרי מינרלז, לרבות חומרי הגלם שלנו, לא נוסו על בעלי חיים.

אנו מאמינים שדרך היופי אינה יכולה להיות מלווה בפגיעה בסובב אותנו, ומוצרי האיפור הטבעוני שלנו הם תוצאה של ראיית העולם הזו. למי שמעדיפים לוותר על שימוש במוצרים וברכיבים שמקורם מן החי, איפור טבעוני הוא הדרך.

איפור טבעוני אינו מכיל רכיבים מן החי או תוצרים מן החי, כגון: שעוות דבורים, לנולין, קרמיין, אלנטואין ועוד. במקומם, האיפור שלנו מכיל תרכובות איכותיות, 100% מינרליות, המטפחות את העור לאורך זמן ומתאימות גם לבעלות עור רגיש ואלרגני.

כיצרנית איפור טבעוני, אקולוגי, כל מוצרי האיפור* של מינרלז הינם 100% טבעיים וטבעוניים ואינם מכילים רכיבים או תוצרי לוואי מן החי. זאת ועוד: הם אינם מכילים כימיקלים מלאכותיים, טלק, שמנים מתעשיית הנפט וריחות סינתטיים.

בנוסף, כל ליין מברשות האיפור המעולה שלנו עשוי שיער סינתטי, באיכות מעולה.

לסיכום, האיפור הטבעוני שלנו הוא ההזדמנות ליהנות ממראה אסתטי וטרנדי מבלי להתפשר על העקרונות שלך.

להתאמה אישית ולמידע נוסף על המוצרים שלנו – בואו נדבר! זמינות עבורכן ב: 058-6216334 או כאן בטופס: צרו קשר

לא נוסה על בעלי חיים
Vegan 100% טבעוני

100% Vegan

*למעט שפתונים המכילים שעוות דבורים, ולא כולל סבונים ספציפיים כגון סבון חלב עיזים.