איפור לחינה

איך להתאפר לחינה

רגע לפני החתונה, טקס החינה, המסמל את המעבר מחיי רווקות לחיי זוגיות, הוא לרוב אינטימי יותר ומעורר התרגשות לא פחות מטקס החתונה עצמו.

מה מיוחד באיפור לחינה?

בחינה אנו מקבלות את האורחים באופן אישי ומקרוב, על כן חשוב לנו להיראות מושלם לא רק בתמונות, אלא גם במרחק נגיעה ולמשך הערב כולו.. ומכאן חשיבות האיפור שנבחר לחינה.

ישנן מספר וריאציות של טקס החינה, המשתנה מעדה לעדה. בעוד שבעבר נהגו לאפר את ידיה, רגליה, פניה וצווארה של הכלה בסמלי פוריות שונים, כיום הכלה מאופרת באיפור כרצונה.

החינה כהזדמנות להתנסות באיפור

אנחנו במינרלז דוגלות בגישה שבאיפור ממילא אין חוקים. למי שאוהבת להתנסות באיפור, או למי שמתלבטת בין כמה סגנונות, החינה היא הזדמנות לבחון מראה איפור שונה מזה שתבחר לחתונה. אם באיפור כלה "קלאסי" נשתמש בצלליות ובסמקים בגוונים טבעיים, המחמיאים לעורנו ומתאימים לשמלה בגוונים לבנים/בהירים, באיפור לחינה ניתן דגש רב יותר לאזור העיניים.

העיניים הן חלון לנשמה

בחלק מהעדות, ראשה של כלת החינה מוסתר ברובו, כך שרואים בעיקר את העיניים. במקרה זה, ראשית – נדגיש את הגבות בצללית גבות כהה בחצי טון/בטון אחד מהגוון הטבעי של הגבות שלנו, ובכך נעניק מסגרת נאה לעיניים שלנו.

על העפעף, נקפיד במיוחד על שילובי צלליות במרקמים שונים – צלליות מאט לחיטוב והדגשת העפעף והקפל, צללית כהה יותר בצד החיצוני של העפעף ("C חיצוני") וצלליות במרקם משיי או מנצנץ על העפעף עצמו. נקפיד במיוחד על טשטוש המעברים בין הצלליות השונות. על מנת למסגר את העין ולהגדילה, נשתמש בצללית שחורה כהה או באייליינר עבה, דומיננטי וזוויתי, סביב העין כולה.

מה חשוב כשבוחרים גווני איפור לחינה?

במהלך ערב החינה, לעיתים מחליפה הכלה לתלבושת שנייה ולאחר הריקודים אף לתלבושת שלישית. נבחר את גווני האיפור לחינה שלנו כך שיתאימו לכל התלבושות שנלבש באותו ערב. במידה ונחליף לבגדים צבעוניים במהלך הערב, כדאי להתאפר בגוונים קלאסיים שישתלבו עימם היטב ולא יתחרו על תשומת הלב. אם אנחנו מתכננות ללבוש חלוק בהיר/לבן בחינה – נוכל להתאפר כמעט בכל גוון שנרצה ולהכביר בזהובים ובנצנצים, ללוק זוהר במיוחד.

אודם "חם" מול אודם "קר"

אם החלטת להתאפר באודם אדום, שימי לב כי גווני אדום מתחלקים ל"חמים" ו"קרים". אדום "חם" נוטה לכתמתם/צהבהב. אדום "קר" נוטה לסגלגל/כחלחל. מומלץ לנסות את 2 האפשרויות, כדי למצוא את האדום שיחמיא ביותר לגוון העור שלך (לדוגמא: אודם אדום "קר" מנטרל את צהבהבות השיניים, בעוד אודם אדום "חם" עלול להדגיש אותה).

אז שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב, וזכרי: את הכי יפה כשנוח לך!

  • *התמונה הינה להמחשה בלבד. לתמונת המקור לחצו כאן.

אולי תאהבו גם את...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *