צללית לגבות מינרלז

איפור גבות | צללית גבות

גבות מעניקות מסגרת לעיניים, משפיעות על צורת הפנים שלנו וממלאות תפקיד חשוב ביותר בתקשורת שלנו.

לא כולנו נולדנו עם גבות אחידות, מלאות ומושלמות, ולכן אנו מעצבות ומדגישות אותן, כדי להגיע למראה הרצוי. לפניכן הסיבות למה כדאי לדאוג להן ולהדגישן, בעזרת צללית לגבות.

גבות מודגשות מסייעות לנו להיראות עירניות יותר

גבות מטופחות עוזרות לנו להיראות פחות עייפות ויותר חיוניות – מטרה שרובנו יכולות להזדהות איתה.

אם הגבות שלך מעוצבות, אין צורך באיפור פנים מלא

היות וגבות מודגשות מעניקות מסגרת נאה לעיניים ומאירות את הפנים, את יכולה להסתפק בפחות איפור בשאר חלקי הפנים. שימוש בעפרון או בטוש גבות עלול ליצור מראה מלאכותי ו"עשוי", בעוד שצללית לגבות מאפשרת מראה רך וטבעי.

לגבות יש חשיבות אופנתית גבוהה

ולראייה – ריבוי המגמות והטרנדים סביבן, מהגבות הדקיקות של שנות ה-20, דרך הגבות הזוויתיות של שנות ה-60, הגבות השעירות של האייטיז ועד להיעלמן הגמור בניינטיז. איפור גבות נכון יקנה לך מראה עדכני.

איפור גבות מעניק לך מראה צעיר

היות ושיער הגבות הולך ונעשה דליל עם השנים, גבות מלאות יקנו לך מראה צעיר יותר. נשתמש בצללית לגבות כדי לשמור על מראה גבות מלא אך טבעי.

גבות מעוצבות הן דרך לא יקרה להיראות מסודרת

נעצב את הגבות ונדגיש אותן, כדי להיראות מטופחות יותר.

איפור הגבות מסייע לנו לבטא רגשות

נדגיש את הגבות משום שזה גורם לפנים שלנו להיראות בהירים וברורים ומסייע לנו רבות בתקשורת בינאישית בלתי מילולית (הרמת גבות, ביטוי כעס, בהלה, תדהמה ובלבול – בכל אלו ועוד מעורבות הגבות שלנו).

איפור גבות מסייע במסגור העיניים

כשמתאימים את איפור הגבות לגוון המתאים לעור, לעיניים ולצורת הפנים – העיניים נראות מוארות ורעננות יותר. שימוש בצללית לגבות מאפשר גמישות באשר לגוון ולכמות הפיגמנט.

הדגשת גבות מאזנת את תווי הפנים

לאף אדם אין פנים סימטריים לחלוטין, אך אידיאל היופי מצביע על איזון בין חלקי הפנים ועל יחסים סימטריים ביניהם. גבות שאינן סימטריות יכולות לפגום באיזון זה, לגרום לעין אחת להיראות גדולה יותר מהשנייה, ולשנות את המראה לגמרי. גבות משורטטות וסימטריות נעימות יותר לעין האנושית. צללית לגבות מאפשרת לשלוט בתוצאה הסופית בגמישות רבה, הודות למראה הטבעי שהיא מייצרת.

ולסיום – איפור גבות יכול לשנות את צורת הפנים והוא מסייע בתיקון פגמים

אנחנו לא יכולים לשנות את צורת הפנים שלנו, אך לגבות השפעה ישירה על איך הפנים שלנו נראים. גבות שטוחות יכולות לתת אשלייה של "קיצור" פנים ארוכים. בעזרת צללית לגבות נוכל לגרום לעיניים קרובות להיראות רחוקות זו מזו, או ההיפך. נוכל ליצור אשלייה של גשר אף צר או רחב. ועוד.

רוצה לדעת איך לאפר גבות בעזרת צללית? לחצי כאן

אולי תאהבו גם את...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *