למה לעבור לאיפור מינרלי

4 סיבות לעבור לאיפור מינרלי

איפור מינרלי בצורתו המודרנית קיים כבר משנות ה-70. לאורך השנים צבר תאוצה, ורבות שמעו על איפור מינרלי, אך אינן מודעות לכל הסיבות בגללן הוא עדיף על מוצרי האיפור הרגילים שיש להן בבית.

איפור מינרלי מתאים לכל סוגי העור

לא כל עור יכול "לחיות בשלום" עם כל רכיב שמצוי במוצרי האיפור והקוסמטיקה. נשים בעלות עור רגיש יודעות שלעיתים מדובר במשימה לא קלה – למצוא מוצרים ש"מביאים תוצאות", בלי ליצור תגובה לא רצויה של העור.

אף על פי שכל עור הוא שונה, על פי רוב האשמה נופלת על רכיבים כמו כימיקלים סינתטיים, חומרי ריח, חומרים משמרים ותוספים שונים.

איפור מינרלי עשוי מרכיבים טבעיים בלבד – מינרלים טהורים מהטבע, שאינם משפיעים לרעה על העור. הם היפו-אלרגניים, נון קומדוגניים ובטוחים לשימוש בכל סוגי העור.

איפור מינרלי = אנטי אייג'ינג (ומהווה חסם שמש מובנה)

מוצרי איפור מינרלי רבים מכילים Zinc Oxide (צינק אוקסיד, תחמוצת אבץ), רכיב הקיים גם במסנני קרינה רבים. למעשה רכיב זה מהווה חסם שמש פיזיקלי, שיוצר חייץ בין העור וקרני השמש. בכך הוא מנטרל את ההשפעה המזיקה של קרני UVA ו-UVB, מונע הזדקנות מואצת של העור, מחלות עור וכוויות.

יתר על כן, מחקרים מראים שרכיב זה עוזר להקל על מצבי עור מגורה ומודלק, מונע זיהום, מווסת את שומניות העור ומשפר את החלמתו.

יחד עם זאת, יש לשים לב שאיפור מינרלי לבדו אינו מספק הגנה מלאה מול קרני השמש (שכן יש להניח שכבה עבה ממנו -ולחדשה כל שעתיים – על מנת להשיג ולשמור על רמת ההגנה הנדרשת). לכן, מומלץ להשתמש בו בשילוב עם מסנן קרינה נוסף.

לאיפור מינרלי יש חיי מדף ארוכים יותר

בהשוואה לאיפור "רגיל", בעל חיי מדף של כ-3 עד 12 חודשים, לאיפור מינרלי, כל עוד הוא מאוחסן בצורה נאותה – הרחק מאור ומלחות – אין תאריך תפוגה. זאת בשל העובדה שהוא יבש ואינו מאפשר התפתחות בקטריות ושאר מזיקים.

איפור מינרלי טוב יותר לסביבה

האם חשבת פעם על כך שהרגלי הטיפוח שלך עלולים להזיק לסביבה? החל מצורת ייצור הרסנית לסביבה וכלה באריזות פלסטיק שאינן מתכלות, תעשיית היופי תורמת ישירות לשינויי האקלים ולבעיית הזיהום הגלובלי.

רכיבים רבים המצויים במוצרי האיפור המסחריים הם מבוססי נפט וחומרים סינתטיים. לכך יש השפעה מזיקה כפולה: הן בתהליך הייצור, והן כשהם נשטפים מהעור, מזהמים את מי התהום ופוגעים בסביבה הימית.

לעומת זאת, איפור מינרלי, המיוצר מרכיבים טבעיים בלבד, כמעט ואינו משפיע לרעה על המערכת האקולוגית. בנוסף, שימוש בשיטות יצור ידידותיות לסביבה ובחומרי אריזה מתכלים מסייע לצמצום פליטת גזי חממה.

לחצו כאן לקריאה נוספת אודות איפור מינרלי ואיכות הסביבה.

למידע נוסף על המוצרים שלנו ולהתאמה אישית – השאירו פנייה כאן: צור קשר או התקשרו: 058-6216334

אולי תאהבו גם את...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *