מייקאפ מינרלי

7 שאלות על מייק אפ מינרלי

שאלה 1 – האם מייקאפ מינרלי גורם לפצעונים?

כולנו שמענו שהמייקאפים המסחריים עלולים לגרום להופעת פצעונים. אך נוסחת המייקאפ המינרלי שלנו היא נון-קומדוגנית, אינה סותמת נקבוביות, מאפשרת לעור "לנשום" ושומרת על שכבת ההגנה הטבעית של העור. המייקאפ שלנו מכיל מינרליים טהורים בלבד, אינו מכיל חומרי מילוי, וקוסמטיקאיות רבות מדווחות על שיפור במצב העור של לקוחותיהן בעקבות השימוש בו.

שאלה 2 – האם המייקאפ המינרלי מייבש את העור?

ההיפך הוא הנכון. המייקאפ המינרלי מאפשר ללחות שאנחנו מניחות מתחתיו להישאר צמודה אל העור. התפיסה שמייקאפ באבקה מייבש את העור מקורה באחוזים הגבוהים של טאלק שהרכיבו בעבר את רוב המייקאפים המסחריים. המייקאפ המינרלי שלנו – כמו כל מוצרי האיפור שלנו – אינו מכיל (ומעולם לא הכיל) טאלק.

שאלה 3 – האם למייקאפ המינרלי יש תאריך תפוגה?

בדומה לאוכל, גם לאיפור יש תאריך תפוגה.  מטרת תאריך התפוגה – לוודא את טריות רכיבי המוצר ולשמור על האפקטיביות שלהם לאורך זמן. אנו מתייחסים לתאריך התפוגה מיום פתיחת המוצר. אך יש לשים לב כי אורך חיי המוצר האופטימלי מחייב שימוש במברשות יבשות ונקיות בכל זמן! במקרה כזה, אורך חיי המייקאפ המינרלי הוא כ-24 חודשים מיום פתיחתו.

שאלה 4 – האם יש להשתמש בקרם נגד שמש, אם משתמשים במייקאפ המינרלי?

המייקאפ המינרלי נטול כימיקלים ומכיל חסמי שמש מינרליים (טיטניום אוקסיד וצינק אוקסיד) המאפשרים הגנה יומיומית מקרני UVA ו-UVB. אף על פי כן, מומלץ להשתמש בקרם נגד שמש חוסם UVA ו-UVB כשלב ראשון מתחת למייקאפ, כדי להבטיח הגנה מירבית מהשמש. הסיבה היא שאנחנו מניחות את המייקאפ בשכבה דקיקה, שלא תמיד מספיקה להגנה בשמש הישראלית.

שאלה 5 – האם מסובך להתאפר במייקאפ מינרלי?

המייקאפ המינרלי שלנו מכיל פיגמנטים טהורים ומיוצר בגריסה דקיקה ועדינה. הוא נטמע באופן מושלם בעור, למראה טבעי, נקי ובלתי מתאמץ. להניח את המייקאפ באבקה זה קל ופשוט, וניתן גם לערבב מעט ממנו עם קרם הפנים ולהניח עם האצבעות כמו BB קרם, בכל בוקר.

שאלה 6 – האם צריך לשלב קונסילר ופודרה בשימוש במייקאפ המינרלי?

המייקאפ המינרלי הוא מייקאפ לכל דבר, כך שתוכלי לשלב אותו בשגרת האיפור הרגילה שלך. יחד עם זאת – המייקאפ לבדו יכול לשמש גם כקונסילר – ניתן להניח יותר ממנו באזורים ספציפיים בהם נרצה יותר כיסוי, וגם מתחת לעיניים (בשילוב עם קרם עיניים או בלעדיו). היות והמייקאפ אבקתי, ייתכן ולא תזדקקו לפודרה מעליו.

שאלה 7 – האם מותר ללכת לישון עם המייקאפ המינרלי?

המייקאפ המינרלי עדין לעור, אינו סותם נקבוביות ומאפשר לו "לנשום" ולשמור על שכבת ההגנה הטבעית שלו. יחד עם זאת, ניקוי הפנים לפני השינה חיוני להסרת רדיקלים חופשיים, אבק, שומן ולכלוך, שאנחנו חשופים אליהם ושהצטברו על העור במהלך היום.

רוצה לדעת עוד? כתבי אלינו כאן, או התקשרי 058-6216334

מעוניינת להתנסות? לחצי על ערכות התנסות

אולי תאהבו גם את...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *